Rozmawiaj ze Mną

Nie wiesz, jak się modlić? Zastanawiasz się, co tak naprawdę się dzieje w czasie spowiedzi? Chcesz ożywić swoją wiarę w obecność Pana Jezusa we Mszy św.? Pragniesz lepiej poznać Matkę Bożą?

Niewielka książka Alicji Lenczewskiej pt. Rozmawiaj ze Mną będzie dla Ciebie wielką pomocą! Przeczytaj, co Pan Jezus o modlitwie i sakramentach mówi mistyczce. Odkryj na nowo skarb wiary!

Alicja Lenczewska pozostawiła po sobie dwa dzienniki duchowe: Świadectwo (1985–1989) i Słowo pouczenia (1989–2010). Oba tomy są zapiskiem rozmów, jakie mistyczka prowadziła głównie z Panem Jezusem, ale również z Bogiem Ojcem, Matką Bożą, archaniołami czy świętymi. Obejmują one całokształt życia duchowego człowieka i drogę jego dojrzewania w wierze.

W książce Rozmawiaj ze Mną wybrano te fragmenty dzienników, które dotyczą najważniejszych elementów życia duchowego. Są to: modlitwa, spowiedź, Eucharystia oraz relacja z Matką Bożą.

† Mój głos jest cichy, jest zaproszeniem, propozycją. Potrzeba dobrej woli i pewnego wysiłku, aby go usłyszeć. Wymaga przede wszystkim zawierzenia.
Przyjdź. Ja ciągle czekam i wołam. I ciągle jestem nazbyt opuszczony. Tyle chcę ci powiedzieć i tyle dać. Nie odkładaj naszych spotkań na potem. (fragment książki)

† Jeśli grzęźniesz w tym, co zewnętrzne – w twojej ludzkiej codzienności, to znaczy, że twoja modlitwa wewnętrzna umarła i staje się tylko martwą formą, w której nie ma żywego obcowania ze Mną. Powróć więc do sanktuarium twej duszy – do świętego zjednoczenia ze Mną w miłości i radości. Ja przywrócę ci siły i żarliwość miłości. (fragment książki)

Zamów już dziś!

Książka dostępna w naszej KSIĘGARNI INTERNETOWEJ oraz na naszym koncie ALLEGRO.