Cud w Niedzielę Miłosierdzia Bożego

Wiele osób opisuje dary, jakie otrzymuje od miłosierdzia Bożego. I ja pragnę się podzielić wydarzeniem, które miało miejsce w naszej rodzinie – cudownym uzdrowieniem oraz uratowaniem życia.

Pewna osoba ciężko chora na zakrzepicę wątroby trafiła do kliniki w Poznaniu. Po kilku dniach, kiedy nie było poprawy, a stan jej zdrowia ciągle się pogarszał, przetransportowano ją do kliniki hepatologicznej w Warszawie.

Tam lekarze stwierdzili, że jej stan jest beznadziejny, tym bardziej że wątroba i nerki przestały już pracować. Chcąc skrócić cierpienia chorej, zastosowali śpiączkę farmakologiczną.

A kiedy ostatnia nadzieja zgasła, cała rodzina oraz wielu znajomych zaczęło się modlić do miłosierdzia Bożego. I dokładnie w Niedzielę Miłosierdzia Bożego stał się cud – inaczej tego nie można nazwać.

Aneta nagle odzyskała świadomość. Jej wątroba i nerki, ku zaskoczeniu lekarzy, zaczęły pracować. Podjęto nawet decyzję o przeszczepie, co wcześniej było zupełnie niemożliwe.

Obecnie Aneta jest po udanej operacji i funkcjonuje normalnie. Jak tu nie ufać miłosierdziu Bożemu?

Zofia


„Pisz i mów o Moim miłosierdziu…” (Dzienniczek, 1448)

Tymi słowami Pan Jezus apeluje do wszystkich Czytelników, by spisywali i przysyłali na adres redakcji podziękowania i świadectwa doznanych łask, nawróceń i uzdrowień, które dokonały się dzięki ufnemu powierzeniu się miłosierdziu Boga.

Jak się modlić Koronką do Miłosierdzia Bożego?

  • Ojcze nasz…
  • Zdrowaś Maryjo…
  • Wierzę w Boga…

Na dużych paciorkach różańca:

  • Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa – na przebłaganie za grzechy nasze i całego świata

Na małych paciorkach:

  • Dla Jego bolesnej Męki – miej miłosierdzie dla nas i całego świata! (10 razy)

Na zakończenie:

  • Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami i nad całym światem! (3 razy)
  • Jezu, ufam Tobie! (3 razy)