Uratowane małżeństwo

„Na początku naszego małżeństwa nie znaliśmy pojęcia „języki miłości”. Wydawało nam się po prostu, że się nie rozumiemy, że się nie słuchamy i że żadne z nas nie wie, o co chodzi drugiemu. Narastało w nas obojgu poczucie bycia niezrozumianym, niekochanym i samotnym. Trwało to do czasu, aż na drodze jednego z nas stanęła inna osoba…

Rafał: Wtedy mi się wydawało, że natknąłem się na anioła. Na telewizyjnym korytarzu spotkałem kobietę jakże odmienną od mojej żony! Gotową wysłuchać, wydającą się mnie rozumieć, a do tego śliczną jak z obrazka…”

Zobacz więcej:

  • Cały tekst świadectwa o uratowaniu małżeństwa prezentera telewizyjnego i dziennikarza sportowego, Rafała Patyry i jego żony, Asi, znaleźć można w najnowszym numerze „Trwajcie w miłości” (2023-1).

Czasopismo „Trwajcie w miłości” kontynuuje misję „Miłujcie się!”. Uwaga: złożone kiedyś zamówienie na „Miłujcie się!” NIE przenosi się automatycznie na zamówienie „Trwajcie w miłości”. Dlatego każdego Czytelnika prosimy o złożenie u nas nowego zamówienia – na „Trwajcie w miłości”. Jest to konieczne, aby otrzymywać czasopismo „Trwajcie w miłości”.

Zamówienia można składać:

  • przez formularz na stronie: zamow.trwajciewmilosci.pl
  • mailowo: zamówienia@
  • telefonicznie: +48 (61) 306 79 90; +48 507 054 282
  • listownie: Redakcja „Trwajcie w miłości”, ul. Tylne Chwaliszewo 25, 61-103 Poznań

Poprzedni numer „Trwajcie w miłości” (2022-1).

  • Chcesz wziąć udział w Rekolekcjach letnich Ruchu Czystych Serc Małżeństw 2023?

Wejdź na: https://rcs.trwajciewmilosci.pl/aktualnosci/rekolekcje-letnie-rcsm-2023/